Чистка DPF-фільтрів

Для початку потрібно розібратися чому не варто видаляти каталізатор?
При вилученні каталітичного нейтралізатора бортовий комп'ютер стає в аварійний режим, про що сигналізує лампочка "чек". З такою помилкою продати авто значно складніше, а про виїзд за кордон взагалі можна не мріяти. Вихлоп двигуна, без саджового фільтра, автоматично знижується до рівня Євро-2, а шлейф вихлопною трубою буде схожий на запуск ракетоносія. У майбутньому низька пропускна здатність каталізатора призведе до перегріву і виходу з ладу вала турбіни.
Які ж переваги дає мийка каталізатора?
  • Для початку потрібно розібратися чому не варто видаляти каталізатор?
    По-перше, це суттєва економія коштів, враховуючи вартість нових каталізаторів. А якщо брати до уваги рекомендації виробників: термін служби сажового FAP/DPF фільтра за умови експлуатації в нашому кліматі і з використанням нашого палива, складе близько 80-120 тис. км., то ніяких грошей і зовсім не напасешся!
  • По-друге, відразу після очищення каталізатора і саджового фільтра за допомогою ультразвуку ви помітите зменшення витрати пального на 2-3л на 100 км. За рахунок великої пропускної здатності каталізатора покращиться робота турбіни.

Чистка DPF-фільтрів. Відновлення каталізаторів (DAF, FIAT, IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ, RENAULT, SCANIA, VOLVO) вантажівок і тягачів.

За допомогою ультразвукової мийки ви повністю очистите DPF фільтр від сажі, масла і золи, відновіть його колишню функціональність. Процес очищення відбувається без механічного впливу на сталевий корпус, ізолятор або керамічні соти, а сама процедура займає не більше 1 години часу. Чистка каталізатора і сажового фільтра в ультразвуковій ванні - це правильне, екологічне і недороге рішення такої непростої проблеми!

Дивіться також інші наші роботи
Больше работ
Зв'яжіться з нами:
© 2021 Вся інформація є авторською і належить компанії ТОВ "УЛЬТРАСОНІК" З питань розміщення матеріалів сайту на своїх ресурсах зв'яжіться з нами kiev.ucs@gmail.com, розміщення зворотного посилання обов'язкове!
Час роботи:
Наші координати:
Робота офісу:
Пн – Пт: 09:00 – 20:00
Суб.: 09:00 – 18:00
Нед.: набираємося сил
Прийом замовлень:
24 години на добу,
7 днів на тиждень
Made on
Tilda