AQUABLASTING

Технологія дбайливого очищення деталей двигуна

Гідроабразивоструменеве очищення

В комплекс послуг компанії «Ultrasonic cleaning solutions», крім ультразвукового очищення, входять послуги очищення водною суспензією під високим тиском - аквабластинг.

Поєднання м'якого, делікатного очищення з можливістю отримати заводський вигляд, зробило аквабластинг неймовірно затребуваним при здійсненні реставраційних робіт, детейлінгу (в частині видалення хромованих покриттів), ремонті ДВЗ, відновленні механічних вузлів.

Технологія аквабластингу дозволяє видалити з поверхні будь-які лакофарбові покриття і забруднення. Це ефективний метод очищення делікатним способом від іржі і корозії, окислів, нагару, фарби, заусенець та інших забруднень, які важко очищати з різних поверхонь: сталі, латуні, міді, алюмінію, скла, гуми і пластику. Для цієї процедури використовуються спеціальні абразивні частинки (склошарики різних фракцій), які контактують з матеріалом і контрольовано видаляють рівно стільки бруду, скільки в цьому є необхідність.

Даний вид очищення значно перевершив колись популярні піскоструйний і дробоструйний способи, а тому активно застосовується в самих різних сферах, це і очищення поверхні в автомобілебудуванні, в ремонті і технічному обслуговуванні, при реставраційних роботах, видаленні фарби, іржі, нагару, видалення окаліни після загартування для виробів машинобудування тощо.

Технологія активно застосовується з єдиною метою - усуненням забруднень зі збереженням структури виробу. Гідроабразивне очищення надає і відновлює зовнішній вигляд при реставрації, тюнінгу і відновленні деталей. Після проведення процедури очищення оброблена деталь набуває абсолютно нового вигляду. Вона стає оксамитовою, гладкою, незвично блискучою і навіть виглядає відполірованою. Крім того, на поверхні не залишається відбитків пальців, як, наприклад, на виробах, оброблених піскоструминним способом. Також поверхня набуває підвищеної стійкості до корозії і володіє хорошою адгезією до фарбування.

Єдиним недоліком, якщо не брати до уваги вартість послуги, є те, що технологія аквабластингу призначена в основному для надання красивого зовнішнього вигляду вживаним деталям, але не для обробки внутрішньої поверхні двигуна внутрішнього згоряння, оскільки частинки абразивного матеріалу - дріб і абразив, залишаються у внутрішніх каналах і тупикових отворах, звідки їх Скориставшись послугами водоабразивної обробки в компанії UCS, ви можете бути спокійні за повітромаслянні канали та отвори, різьбові сполуки і тупикові отвори.... Після очищення аквабластингом ми ретельно промиваємо всі деталі в ультразвуковій ванні, що гарантує бездоганний результат як зовні так і всередині.

Технологія аквабластинга

Чому варто скористатися аквабластингом?
Повне видалення забруднень
Аквабластинг ідеально видаляє всілякі види покриттів і забруднень, залишаючи чисту, захищену поверхню.
Мінімальні терміни виконання
Процедура займає мінімально можливу кількість часу. Ви отримаєте повністю очищену деталь в короткі терміни.
Захист від іржі
Металеві поверхні в результаті контакту з розчином автоматично покриваються найтоншим захисним шаром, який запобігає окисленню.
Бережливе очищення
Очищення без спотворення розмірів та геометрії деталі. Аквабластинг не пошкоджує і не змінює поверхню, оскільки ми підбираємо абразив залежно від потрібного результату і виду матеріалу.

Вартість гідроабразивоструйного очищення

Ціни орієнтовні, залежно від індивідуальних особливостей деталі та ступеня їх забруднення, ціна може бути переглянута
Блок циліндрів (алюмінієвий)
Очистка мастильних каналів у вартість не входить
від 1200 ₴
Головка блоку циліндрів
Очистка мастильних каналів у вартість не входить
від 1000 ₴
Клапана кришка
Тільки кришки з розбірною системою вентиляції картерних газів
від 800 ₴
Піддон
600-800 ₴
Передня кришка
400-700 ₴
Чистка кріплення
600 ₴/кг.
Зв'яжіться з нами:
© 2022 Вся інформація є авторською і належить компанії ТОВ "УЛЬТРАСОНІК" З питань розміщення матеріалів сайту на своїх ресурсах зв'яжіться з нами kiev.ucs@gmail.com, розміщення зворотного посилання обов'язкове!
Час роботи:
Наші координати:
Робота офісу:
Пн – Пт: 09:00 – 20:00
Суб.: 09:00 – 18:00
Нед.: набираємося сил
Прийом замовлень:
24 години на добу,
7 днів на тиждень
Прокласти маршрут:
Made on
Tilda