Чистка дросельної заслінки

Чистка дросельної заслінки

Нестійка робота двигуна при якій автомобіль переривчасто смикається на малих обертах, провали обертів до повної зупинки, в деяких випадках, обороти на холостому ходу "плавають" а силовий агрегат глухне, всі ці симптоми часто свідчать про граничне збільшення нагару на дросельній заслінці. У всіх цих випадках споживання двигуном повітря мінімальне і найменші відхилення в роботі дросельної заслінки, прямо впливають на паливно-повітряну суміш яка потрапляє в циліндри.

Під час роботи на дросельній заслінці і в каналах корпусу накопичуються продукти перегорання паливно-повітряної суміші від картерних газів і бруд. Традиційна мийка дросельної заслінки різноманітною хімією (в т. ч. агресивною) дозволяє змити тільки поверхневі забруднення. Такими засобами практично неможливо дістатися до численних каналів і калібрувальних отворів. Габарити нашої ультразвукової мийки дозволяють занурити корпус заслінки цілком у розчин, що забезпечує бездоганне очищення по всій площині дотику розчину з деталлю.
Дивіться також інші наші роботи
Більше робіт
Зв'яжіться з нами:
© 2022 Вся інформація є авторською і належить компанії ТОВ "УЛЬТРАСОНІК" З питань розміщення матеріалів сайту на своїх ресурсах зв'яжіться з нами kiev.ucs@gmail.com, розміщення зворотного посилання обов'язкове!
Час роботи:
Наші координати:
Робота офісу:
Пн – Пт: 09:00 – 20:00
Суб.: 09:00 – 18:00
Нед.: набираємося сил
Прийом замовлень:
24 години на добу,
7 днів на тиждень
Прокласти маршрут:
Made on
Tilda