Розхромування
(Видалення хромованих покриттів)

Як видалити хром або як зняти хромоване покриття з пластику? З часом будь-яке покриття на деталях авто і мототехніки, в т. ч. хромоване, зношується. Декоративні елементи втрачають свій блиск і потребують повторного фарбування. Перед його проведенням, з поверхні деталей що фарбуються, необхідно видалити старий, пошкоджений хромований прошарок.

Перед автовласником, який поставив перед собою завдання перефарбувати декоративні компоненти кузова, виникає питання, як видалити хромовану поверхню швидко і з мінімальними фінансовими витратами? Ефективно зняти хромоване покриття з поверхні деталі можна за допомогою:
— Наждачного паперу - метод не вимагає істотних фінансових вкладень, але швидко видалити покриття не вдасться. Та й зняти хромований шар з рельєфних елементів досить складне завдання. А тонка деталь може і зламатися під час очищення.
— Хімічних реактивів - соляна або сірчана кислота, каустична сода або хлорне залізо, розчинені у воді, вступають у реакцію з хромованим шаром і роз'їдають покриття. Пластмасовий елемент залишається недоторканим, а декоративне покриття видаляється з усіх виїмок оброблюваної поверхні. Мабуть найефективніший метод, якщо не брати до уваги витрачений час (від 3 год., щоб зняти тонке напилення і до доби, щоб видалити покриття товстіше) і безліч умовностей, таких як постійна температура розчину, необхідність мати відповідну ємність, рукавички, респіратор і проводити всі маніпуляції в добре провітрюваному приміщенні.
— Піскоструйної обробки - можна зняти хромований наліт з будь-якої рельєфної поверхні. Навіть якщо проводити всю процедуру під низьким тиском, у випадку з пластиком, велика ймовірність деформування виробу. Абразивним очищенням можна видалити не тільки хромоване покриття, а й зняти шар пластику, залишаючи поверхню шорсткою, що не зовсім підходить для фарбування декоративних елементів.

Тільки за допомогою аквабластингу ви зможете акуратно зняти старий, пошкоджений шар хрому, залишаючи поверхню виробу максимально гладкою. Фахівці компанії «UCS» виконають професійне очищення хромованих поверхонь при декоруванні різних пластикових і металевих елементів машини, таких як: значки, емблеми, написи, решітки радіатора, молдинги, ручки, вставки, диски та інші автомобільні деталі для подальшого фарбування за допомогою гідроабразивної обробки - аквабластингу!Зняття хрому з пластику і металевих виробів

Дивіться також інші наші роботи
Більше робіт
Зв'яжіться з нами:
© 2022 Вся інформація є авторською і належить компанії ТОВ "УЛЬТРАСОНІК" З питань розміщення матеріалів сайту на своїх ресурсах зв'яжіться з нами kiev.ucs@gmail.com, розміщення зворотного посилання обов'язкове!
Час роботи:
Наші координати:
Робота офісу:
Пн – Пт: 09:00 – 20:00
Суб.: 09:00 – 18:00
Нед.: набираємося сил
Прийом замовлень:
24 години на добу,
7 днів на тиждень
Прокласти маршрут:
Made on
Tilda