Очищення блоку циліндрів

Мийка БЦ

Слід знати, що при хонінгівці БЦ застосовується паста в складі якої числиться дрібнодисперсний алмазний пил, який в процесі хонінгування геть в'їдається в стінки блоку, тому багато хто помиляється вважаючи, що досить після розточки помити блок бензином/соляркою або досить пройтися «керхером», щоб начисто змити абразив і металеву стружку.

Після подібного миття БЦ служити йому залишиться не більше 5-8 тис. км, при цьому рясне споживання мастила нікуди не зникне. Вам будуть розповідати, що це кільця притираються і що скоро споживання оливи нормалізується. Навіть якщо ви повторно розберете двигун, ви дійсно побачите зношені кільця. Але причина зносу криється не тільки в поганій якості запчастин. Основною причиною зносу є неправильна обробка гільз після розточки. Алмазна паста назавжди залишається в блоці і багаторазова заміна кілець ситуацію не виправить.

Ви можете самостійно спробувати відмити блок, застосувавши бензин або мильний розчин, ми ж точно знаємо - тільки ультразвукова мийка здатна повністю видалити абразив і металеву стружку зі стінок циліндрів і забезпечити ідеальну чистоту маслених каналів.

Дивіться також інші наші роботи
Більше робіт
Зв'яжіться з нами:
© 2022 Вся інформація є авторською і належить компанії ТОВ "УЛЬТРАСОНІК" З питань розміщення матеріалів сайту на своїх ресурсах зв'яжіться з нами kiev.ucs@gmail.com, розміщення зворотного посилання обов'язкове!
Час роботи:
Наші координати:
Робота офісу:
Пн – Пт: 09:00 – 20:00
Суб.: 09:00 – 18:00
Нед.: набираємося сил
Прийом замовлень:
24 години на добу,
7 днів на тиждень
Прокласти маршрут:
Made on
Tilda