Чистка клапану EGR

Мийка клапану EGR

Клапан ЕГР (EGR), або система рециркуляції вихлопних газів (СРОГ) відповідає за зменшення токсичних викидів (головним шкідником у вихлопі є оксид азоту), повертаючи частину відпрацьованого газу у впускний колектор, де він змішується з повітрям і паливом і прямує згоратися.
З часом, в процесі роботи, на клапані і теплообміннику нагар збільшується, тим більше якщо Вам пощастило заправлятися на українських заправках, через домішки і присадки нагар наростає вдвічі швидше, тим самим, зменшується пропускна здатність і охолодження стає малоефективним. Велика кількість нагару на штоку клапана може остаточно заблокувати його рухливість.
Сигнали, що свідчать про необхідність очищення клапана EGR (РІГ) - "чек" на панелі приладів, помилка "Несправність клапана EGR", машина при цьому може поводитися незвично, періодами зникати тяга, періодами може мотор троїти. Виною всьому нагар на штоку клапана або, чого гірше, прогар теплообмінника, тоді заміни не уникнути.
На сьогоднішній день найбільш ефективний спосіб позбавлення від продуктів згоряння, таких як сажа, нагар і кіптява, є ультразвукова мийка клапана EGR, здатна повністю видалити нагар з усіх внутрішніх порожнин вузла і відновити рухливість штока клапана.
Дивіться також інші наші роботи
Більше робіт
Зв'яжіться з нами:
© 2022 Вся інформація є авторською і належить компанії ТОВ "УЛЬТРАСОНІК" З питань розміщення матеріалів сайту на своїх ресурсах зв'яжіться з нами kiev.ucs@gmail.com, розміщення зворотного посилання обов'язкове!
Час роботи:
Наші координати:
Робота офісу:
Пн – Пт: 09:00 – 20:00
Суб.: 09:00 – 18:00
Нед.: набираємося сил
Прийом замовлень:
24 години на добу,
7 днів на тиждень
Прокласти маршрут:
Made on
Tilda