Мийка фільтрів грубого очищення систем вентиляції

Ультразвукова мийка фільтрів грубого очищення систем вентиляції (багаторазових жироуловлюючих фільтрів витяжок)

На кухнях ресторанів, їдалень і громад ведеться безперервна боротьба з нагаром, сажею і жиром! Якщо підтримка блискучого стану кухонного інвентарю, завдяки сучасним посудомийним машинам, завдання нескладне, то з жироуловлювачами кухонних витяжок доведеться повозитися. Як правило, зважаючи на трудомісткість ручної або механічної очистки металевих сіток жироуловлювачів, весь процес очищення обмежується звичайною промивкою.

Неякісно очищений від жиру і кіптяви фільтр з добавками пилу, може стати причиною загорянь на кухні, а накопичення бруду на внутрішностях витяжки перетворяться на нашарування, що збільшить навантаження на двигун (найдорожчу частину витяжки).
Незалежно від матеріалу фільтра (нержавійки, оцинкованої сталі або алюмінію) наш розчин здатний дбайливо, без механічного впливу на поверхню, очистити всі комірки сітки жироуловлювача.

Дивіться також інші наші роботи
Більше робіт
Зв'яжіться з нами:
© 2022 Вся інформація є авторською і належить компанії ТОВ "УЛЬТРАСОНІК" З питань розміщення матеріалів сайту на своїх ресурсах зв'яжіться з нами kiev.ucs@gmail.com, розміщення зворотного посилання обов'язкове!
Час роботи:
Наші координати:
Робота офісу:
Пн – Пт: 09:00 – 20:00
Суб.: 09:00 – 18:00
Нед.: набираємося сил
Прийом замовлень:
24 години на добу,
7 днів на тиждень
Прокласти маршрут:
Made on
Tilda