ПОБУТОВА сфера

Побутова сфера

Ультразвукова мийка просто незамінна в побуті. За допомогою ультразвуку ви з легкістю очистите скляні вироби від нагару, видалите мутні розводи на скляному посуді, відновите будь-які поверхні після пожежі.

Ультразвукове очищення перевершує традиційні методи очищення в ювелірних виробів. Механічна чистка може залишити подряпини на виробах, інші способи вимагають використання хімічних речовин, у тому числі кислот, що не безпечно для здоров'я людини і вимагає додаткового захисного інвентарю. Деякі чистячі вмісти не підходять для обробки виробів з дорогоцінним камінням. Мийка в ультразвуковій ванні має безпечний вплив на всі метали і дорогоцінне каміння.

Ультразвуковий метод ідеально підходить для очищення пластин теплообмінників газових, електричних і твердопаливних котлів, очищення автослюсарного, малярного, фарбувального інструменту.

За допомогою ультразвукової ванни ви за лічені хвилини видалите смолу з гвинтів різця і капелюшків пильних дисків, а наш спеціально розроблений розчин для цих цілей, забезпечить довгостроковий захист поверхні від іржі і корозії, збереже чистоту і допоможе збільшити термін його експлуатації.

Кілька прикладів того, що ми можемо очищати

І це далеко не весь перелік наших можливостей...
  • Очищення пластин теплообмінників газових, електричних і твердопаливних котлів
  • Очищення автослюсарного, малярного, фарбувального інструмента
  • Обслуговування деревообробного інструменту (дискових, стрічкових або рамних пил)

Дивіться також інші сфери застосування:

Зв'яжіться з нами:
© 2022 Вся інформація є авторською і належить компанії ТОВ "УЛЬТРАСОНІК" З питань розміщення матеріалів сайту на своїх ресурсах зв'яжіться з нами kiev.ucs@gmail.com, розміщення зворотного посилання обов'язкове!
Час роботи:
Наші координати:
Робота офісу:
Пн – Пт: 09:00 – 20:00
Суб.: 09:00 – 18:00
Нед.: набираємося сил
Прийом замовлень:
24 години на добу,
7 днів на тиждень
Прокласти маршрут:
Made on
Tilda