ПОБУТОВА сфера

Побутова сфера

Ультразвукова мийка просто незамінна в побуті. За допомогою ультразвуку ви з легкістю очистите скляні вироби від нагару, видалите мутні розводи на скляному посуді, відновите будь-які поверхні після пожежі.

Ультразвукове очищення перевершує традиційні методи очищення в ювелірних виробів. Механічна чистка може залишити подряпини на виробах, інші способи вимагають використання хімічних речовин, у тому числі кислот, що не безпечно для здоров'я людини і вимагає додаткового захисного інвентарю. Деякі чистячі вмісти не підходять для обробки виробів з дорогоцінним камінням. Мийка в ультразвуковій ванні має безпечний вплив на всі метали і дорогоцінне каміння.

Ультразвуковий метод ідеально підходить для очищення пластин теплообмінників газових, електричних і твердопаливних котлів, очищення автослюсарного, малярного, фарбувального інструменту.

За допомогою ультразвукової ванни ви за лічені хвилини видалите смолу з гвинтів різця і капелюшків пильних дисків, а наш спеціально розроблений розчин для цих цілей, забезпечить довгостроковий захист поверхні від іржі і корозії, збереже чистоту і допоможе збільшити термін його експлуатації.

Кілька прикладів того, що ми можемо очищати

І це далеко не весь перелік наших можливостей...
Очищення пластин теплообмінників газових, електричних і твердопаливних котлів
Під час своєї роботи теплообмінник через пластини циркулює рідину. Основною проблемою в роботі теплообмінників є речовини, що містяться в рідині і осідають на пластинах, утворюючи накип, бруд і відкладення окислів заліза, таким чином пластини засмічуються, а течія теплоносія і теплопередача погіршується. Все це призводить до помітного зниження потужності теплообмінника і теплових втрат, що виражається падінням тиску і зниженням температури нагріваємого контуру теплообмінника.
Незважаючи на надійність теплообмінників, стабільність їх роботи безпосередньо залежить від своєчасної діагностики та обслуговування обладнання (при середній інтенсивності експлуатації рекомендується проводити обслуговування не менше одного разу на 4 роки). Найчастіше відсутність профілактичних заходів неминуче тягне за собою вихід з ладу обладнання.
На сьогоднішній день існує тільки один спосіб ефективно очистити всі канали і глухі щілини теплообмінника від щільних наростів накипу (вапняного нальоту), бруду і має тверду структуру окаліни. Ми пропонуємо ультразвукову чистку пластин теплообмінника, яка прискорить сам процес очищення, що займає не більше 30 хв часу і дасть найкращий результат, в рази збільшивши термін їх експлуатації. Адже витрати на комплексний ремонт або заміну приладу в рази перевищують безрозбірну промивку в ультразвуковій ванні.
Очищення автослюсарного, малярного, фарбувального інструмента
Продовжити термін експлуатації інструменту, забезпечивши його довгостроковість і точність може тільки належний догляд за ним.
Якщо говорити про малярний інструмент, найшвидшим і найрезультативнішим методом видалення забруднень і лакофарбових залишків на розпилювачах (пульверизаторах), аерографах, краскопультах, на будь-якому іншому інструменті, що використовується в малярних роботах, є очищення інструменту в ультразвуковій ванні.
Які ж переваги ультразвукового методу очищення:
  1. Очищення відбувається по всій поверхні інструменту незалежно від вигинів і можливих заглиблень, як із зовнішнього, так і з внутрішнього боку.
  2. Час очищення займає не більше 10 хвилин. А якщо додати промивку проточною водою і просушку теплим повітрям, то вже через півгодини Ви отримаєте ідеально чистий інструмент готовий до подальшого застосування.
  3. Режим делікатної мийки. Ультразвукова кавітація не залишає пошкоджень на очищуваних поверхнях, у вигляді подряпин, розводів і плям. По закінченню процедури відмивання поверхня інструменту ідеально знежирена!
За допомогою ультразвуку ви за лічені хвилини з легкістю позбудетеся всіх видів фарб і лаків навіть у найбільш важкодоступних місцях.
Очищення автослюсарного інструменту
Послуга ультразвукового очищення стане незамінним помічником будь-якої майстерні. У майстерні, як і на конвеєрі, не можна зупиняти роботи ні на секунду, тим більше через бруд. Тому ми наполегливо рекомендуємо не зупиняти робочий процес і не втрачати дорогоцінний час. Ми очистимо будь-які забруднення від оливи, фарби, будь-яких смол - гайкові ключі, викрутки, різні насадки, плоскогубці і кліщі, пилки і столярний інструмент, будівельний і вимірювальний інструмент і будь-який інший робочий інвентар.
Вам достатньо подбати про інструмент, а про його чистоту, подбаємо ми!
Очищення деревообробного інструменту
Обслуговування деревообробного інструменту (дискових, стрічкових або рамних пил)
Будь-якому деревообробному підприємству економічно вигідно проводити регулярний технічний нагляд і обслуговування деревообробного інструменту (дискових, стрічкових або рамних пил). Використання в роботі чистого інструменту це запорука підвищення продуктивності праці, оскільки з гострими і чистими лезами ви помітно зменшете відсоток браку, досягнете економії споживаної електричної енергії та людських ресурсів.

Під технічним обслуговуванням мається на увазі обробка лез перед їх заточенням, видалення з поверхні всіх забруднень, у вигляді смоли, нагару, залишків клею та інших забруднень.
За допомогою нашої ультразвукової ванни ви за лічені хвилини видалите смолу з гвинтів різця і капелюшків, а наш спеціально розроблений розчин для цих цілей, забезпечить довгостроковий захист поверхні від іржі і корозії, збереже чистоту і допоможе збільшити термін його експлуатації.

Дивіться також інші сфери застосування:

Зв'яжіться з нами:
© 2021 Вся інформація є авторською і належить компанії ТОВ "УЛЬТРАСОНІК" З питань розміщення матеріалів сайту на своїх ресурсах зв'яжіться з нами kiev.ucs@gmail.com, розміщення зворотного посилання обов'язкове!
Час роботи:
Наші координати:
Робота офісу:
Пн – Пт: 09:00 – 20:00
Суб.: 09:00 – 18:00
Нед.: набираємося сил
Прийом замовлень:
24 години на добу,
7 днів на тиждень
Made on
Tilda