Очищення деревообробного інструменту

Обслуговування деревообробного інструменту (дискових, стрічкових або рамних пил)

Будь-якому деревообробному підприємству економічно вигідно проводити регулярний технічний нагляд і обслуговування деревообробного інструменту (дискових, стрічкових або рамних пил). Використання в роботі чистого інструменту це запорука підвищення продуктивності праці, оскільки з гострими і чистими лезами ви помітно зменшете відсоток браку, досягнете економії споживаної електричної енергії та людських ресурсів.
Під технічним обслуговуванням мається на увазі обробка лез перед їх заточенням, видалення з поверхні всіх забруднень, у вигляді смоли, нагару, залишків клею та інших забруднень.
За допомогою нашої ультразвукової ванни ви за лічені хвилини видалите смолу з гвинтів різця і капелюшків, а наш спеціально розроблений розчин для цих цілей, забезпечить довгостроковий захист поверхні від іржі і корозії, збереже чистоту і допоможе збільшити термін його експлуатації.
Дивіться також інші наші роботи
Більше робіт
Зв'яжіться з нами:
© 2022 Вся інформація є авторською і належить компанії ТОВ "УЛЬТРАСОНІК" З питань розміщення матеріалів сайту на своїх ресурсах зв'яжіться з нами kiev.ucs@gmail.com, розміщення зворотного посилання обов'язкове!
Час роботи:
Наші координати:
Робота офісу:
Пн – Пт: 09:00 – 20:00
Суб.: 09:00 – 18:00
Нед.: набираємося сил
Прийом замовлень:
24 години на добу,
7 днів на тиждень
Прокласти маршрут:
Made on
Tilda