ПромИСЛОВІСТЬ

Промисловість

Область застосування ультразвукової чистки дуже широка. Промислових масштабів ванни використовують такі вітчизняні галузеві гіганти як ВАТ "АЗОТ", ВАТ "ММК ім. Ілліча", ДП "З-д ім. Малишева", ТОВ "САНДОРА", ПрАТ "Запорізький залізорудний комбінат", ДП «НВКГТБ «Зоря»-«Машпроект», ПАО «Укртрансгаз».

Ультразвукове очищення широко застосовується в машинобудуванні, перед фінальною обробкою готової продукції, для видалення залишків мастила, флюса після пайки дроту, сітки, трубної та арматурної продукції. Часто застосовується для консервації окремих деталей, вузлів і механізмів, для зняття заусенець з поверхонь (особливо у важкодоступних місцях, таких як перетин отворів всередині деталей) або очищення деталей після зварювання і шліфування. Ультразвук високоефективний при очищенні сітчастих фільтрів в гідравлічних і паливних системах.

Ультразвукове очищення добре зарекомендувало себе в харчовій промисловості, при роботі з технологічним обладнанням, для усунення накипу або вапняних відкладень в теплообмінних установках, для очищення фільтрів від нагару і копоті, в системах вентиляції, для очищення жироуловлюючих фільтрів.

У приладобудуванні - ультразвук незамінний помічник для миття і полірування оптики. Застосовується для мийки деталей високоточної механіки, електронних схем і плат.

У друкарнях - застосовується для очищення комірок анілоксових валів від фарби, що є обов'язковою процедурою в будь-якій друкарні.

У будівельних і ремонтних роботах - для очищення різних вузлів і обладнання від смоли, бруду, нагару, асфальтено-смолистих відкладень.

Ультразвук широко застосовується в системах опалення для очищення пластин теплообмінників газових, електричних і твердопаливних котлів.

Метод ультразвукового очищення найбільш затребуваний там, де традиційним методам (струменевій промивці, механізованій і ручній очистці щітками, хімічній обмивці) просто не впоратись, в силу складних форм деталей, що мають важкодоступні місця, крихітні отвори і порожнини, вузькі діаметром канали і щілини. На сьогоднішній день ультразвук є найсучаснішим і екологічним методом очищення, що дозволяє швидко і високоякісно провести очищення будь-яких форм і розмірів поверхонь.

Кілька прикладів того, що ми можемо очищати

І це далеко не весь перелік наших можливостей...

Дивіться також інші сфери застосування:

Зв'яжіться з нами:
© 2022 Вся інформація є авторською і належить компанії ТОВ "УЛЬТРАСОНІК" З питань розміщення матеріалів сайту на своїх ресурсах зв'яжіться з нами kiev.ucs@gmail.com, розміщення зворотного посилання обов'язкове!
Час роботи:
Наші координати:
Робота офісу:
Пн – Пт: 09:00 – 20:00
Суб.: 09:00 – 18:00
Нед.: набираємося сил
Прийом замовлень:
24 години на добу,
7 днів на тиждень
Прокласти маршрут:
Made on
Tilda