ПромИСЛОВІСТЬ

Промисловість

Область застосування ультразвукової чистки дуже широка. Промислових масштабів ванни використовують такі вітчизняні галузеві гіганти як ВАТ "АЗОТ", ВАТ "ММК ім. Ілліча", ДП "З-д ім. Малишева", ТОВ "САНДОРА", ПрАТ "Запорізький залізорудний комбінат", ДП «НВКГТБ «Зоря»-«Машпроект», ПАО «Укртрансгаз».

Ультразвукове очищення широко застосовується в машинобудуванні, перед фінальною обробкою готової продукції, для видалення залишків мастила, флюса після пайки дроту, сітки, трубної та арматурної продукції. Часто застосовується для консервації окремих деталей, вузлів і механізмів, для зняття заусенець з поверхонь (особливо у важкодоступних місцях, таких як перетин отворів всередині деталей) або очищення деталей після зварювання і шліфування. Ультразвук високоефективний при очищенні сітчастих фільтрів в гідравлічних і паливних системах.

Ультразвукове очищення добре зарекомендувало себе в харчовій промисловості, при роботі з технологічним обладнанням, для усунення накипу або вапняних відкладень в теплообмінних установках, для очищення фільтрів від нагару і копоті, в системах вентиляції, для очищення жироуловлюючих фільтрів.

У приладобудуванні - ультразвук незамінний помічник для миття і полірування оптики. Застосовується для мийки деталей високоточної механіки, електронних схем і плат.

У друкарнях - застосовується для очищення комірок анілоксових валів від фарби, що є обов'язковою процедурою в будь-якій друкарні.

У будівельних і ремонтних роботах - для очищення різних вузлів і обладнання від смоли, бруду, нагару, асфальтено-смолистих відкладень.

Ультразвук широко застосовується в системах опалення для очищення пластин теплообмінників газових, електричних і твердопаливних котлів.

Метод ультразвукового очищення найбільш затребуваний там, де традиційним методам (струменевій промивці, механізованій і ручній очистці щітками, хімічній обмивці) просто не впоратись, в силу складних форм деталей, що мають важкодоступні місця, крихітні отвори і порожнини, вузькі діаметром канали і щілини. На сьогоднішній день ультразвук є найсучаснішим і екологічним методом очищення, що дозволяє швидко і високоякісно провести очищення будь-яких форм і розмірів поверхонь.

Кілька прикладів того, що ми можемо очищати

І це далеко не весь перелік наших можливостей...
Очищення прес-форм
Не секрет, що від стану пресованих форм залежить кінцева вартість виробленої продукції. А якщо додати вартість литих прес-форм, стає зрозуміло, що це обладнання вимагає особливої уваги і належного догляду. Своєчасне очищення продовжить термін експлуатації литих форм і дозволить стабільно виробляти продукцію високої якості.

У процесі роботи на прес-формах залишаються пригорілі залишки натуральних або синтетичних еластомерів, пластмас, гуми. Проведенню механічного очищення перешкоджає захисний шар на поверхні пресованих форм. Через застусування агресивних реагентів хімічне очищення теж не підходяще рішення, та й займає багато часу і ресурсів. Єдиним варіантом дбайливого очищення в м'якому, безабразивному середовищі, є ультразвукове очищення!
Очищення багаторазових фільтрів
Багато хто наївно вважає, що для очищення фільтра достатньо щітки, побутової хімії і напору води. Але таким прочищенням вдасться, хіба що, видалити поверхневий наліт, а як бути з частинками засмічень осівшими глибоко в порах, звідти їх так просто не витягти. З часом, подібна промивка неминуче призведе до повного засмічення і закупорки пор сітки фільтроелемента і, як наслідок, падіння пропускної можливості фільтра і подальшої повної його заміни.

Чим же гарний ультразвуковий метод очищення? Головна перевага ультразвукового очищення полягає в процесі кавітації, який здатний видалити навіть найстійкіші забруднення незалежно від глибини їх залягання. Використовуючи послугу ультразвукової мийки ви продовжуєте термін експлуатації вашого обладнання, не втрачаючи в якості фільтрації.

Ультразвукове очищення добре впорається з фільтрами фінішної очистки води, на заводах розливаючих напої, де фільтри піддаються засміченню механічними частинками, що призводить до зниження їх продуктивності і пропускної можливості. Такий метод очищення ідеально підійде для підприємств нафтопереробки, де фільтруються залишки нафтопродуктів і фільтри схильні до масложирових забруднень.

Дивіться також інші сфери застосування:

Зв'яжіться з нами:
© 2021 Вся інформація є авторською і належить компанії ТОВ "УЛЬТРАСОНІК" З питань розміщення матеріалів сайту на своїх ресурсах зв'яжіться з нами kiev.ucs@gmail.com, розміщення зворотного посилання обов'язкове!
Час роботи:
Наші координати:
Робота офісу:
Пн – Пт: 09:00 – 20:00
Суб.: 09:00 – 18:00
Нед.: набираємося сил
Прийом замовлень:
24 години на добу,
7 днів на тиждень
Made on
Tilda