Очищення фільтрів паливних і гідравлічних систем

Очищення багаторазових фільтрів

Багато хто наївно вважає, що для очищення фільтра достатньо щітки, побутової хімії і напору води. Але таким прочищенням вдасться, хіба що, видалити поверхневий наліт, а як бути з частинками засмічень осівшими глибоко в порах, звідти їх так просто не витягти. З часом, подібна промивка неминуче призведе до повного засмічення і закупорки пор сітки фільтроелемента і, як наслідок, падіння пропускної можливості фільтра і подальшої повної його заміни.

Чим же гарний ультразвуковий метод очищення? Головна перевага ультразвукового очищення полягає в процесі кавітації, який здатний видалити навіть найстійкіші забруднення незалежно від глибини їх залягання. Використовуючи послугу ультразвукової мийки ви продовжуєте термін експлуатації вашого обладнання, не втрачаючи в якості фільтрації.

Ультразвукове очищення добре впорається з фільтрами фінішної очистки води, на заводах розливаючих напої, де фільтри піддаються засміченню механічними частинками, що призводить до зниження їх продуктивності і пропускної можливості. Такий метод очищення ідеально підійде для підприємств нафтопереробки, де фільтруються залишки нафтопродуктів і фільтри схильні до масложирових забруднень.

Дивіться також інші наші роботи
Більше робіт
Зв'яжіться з нами:
© 2022 Вся інформація є авторською і належить компанії ТОВ "УЛЬТРАСОНІК" З питань розміщення матеріалів сайту на своїх ресурсах зв'яжіться з нами kiev.ucs@gmail.com, розміщення зворотного посилання обов'язкове!
Час роботи:
Наші координати:
Робота офісу:
Пн – Пт: 09:00 – 20:00
Суб.: 09:00 – 18:00
Нед.: набираємося сил
Прийом замовлень:
24 години на добу,
7 днів на тиждень
Прокласти маршрут:
Made on
Tilda