Громадське харчування

HoReCa

Задуматися тільки, скільки часу і миючих засобів витрачається для підтримки чистоти на кухні. Боротьба з нагаром, сажею і жиром здається нескінченною! Якщо підтримка блискучого стану кухонного інвентарю, завдяки сучасним посудомийним машинам, завдання нескладне, то з жироуловителями кухонних витяжок доведеться повозитися. Як правило, зважаючи на трудомісткість ручної або механічної очистки металевих сіток жироуловителів, весь процес очищення обмежується звичайною промивкою. Неякісно очищений від жиру і кіптяви фільтр з добавками пилу, може стати причиною загорянь на кухні, а накопичення бруду на внутрішностях витяжки перетворяться на нашарування, що збільшить навантаження на двигун (найдорожчу частину витяжки).

Ще однією великою проблемою чистої кухні є противні. Напевно кожному відомо яких зусиль варто відмити засохлий товстим шаром нагар?

Про гриль обладнання більшість, взагалі воліють не згадувати, представляючи яким виснажливим і тривалим може виявитися процес очищення гриль поверхонь, шампурів, вертелів від продуктів горіння. Кошики фритюрниць - той ще головний біль.

Проблем з кухонним інвентарем на професійній кухні предостатньо, рішення - одне!

Ультразвукове очищення здатне впоратися з усіма складними завданнями. Вам достатньо зібрати весь брудний посуд і доставити його нам!

Кілька прикладів того, що ми можемо очищати

І це далеко не весь перелік наших можливостей...
  • Очищення фільтрів систем вентиляції (багаторазових жироуловлюючих фільтрів витяжок)
  • Очищення кухонного інвентарю від жиру, бруду та нагару

Дивіться також інші сфери застосування:

Зв'яжіться з нами:
© 2022 Вся інформація є авторською і належить компанії ТОВ "УЛЬТРАСОНІК" З питань розміщення матеріалів сайту на своїх ресурсах зв'яжіться з нами kiev.ucs@gmail.com, розміщення зворотного посилання обов'язкове!
Час роботи:
Наші координати:
Робота офісу:
Пн – Пт: 09:00 – 20:00
Суб.: 09:00 – 18:00
Нед.: набираємося сил
Прийом замовлень:
24 години на добу,
7 днів на тиждень
Прокласти маршрут:
Made on
Tilda