Автосервіс

Автосервіс

Мабуть, ключова галузь в якій послуги ультразвукової мийки найбільш затребувані і просто-таки незамінні, оскільки якими б не були ремонтні роботи, процес завжди починається з підготовки поверхонь деталей. Потрібно видалити залишки продукції нафтопереробки, мастила, нагар, залишки оливи, іржу та інші ймовірні забруднення. У більшості автосервісів деталі очищають механічним шляхом, із застосуванням металевих щіток, що неодмінно залишає сліди у вигляді подряпин і мікро-сколів. Але такий трудомісткий процес, найчастіше, не гарантує ідеального результату.
Зрозуміло, ручна праця заощадить трохи грошей, але чи буде результат очікувано ефективним? Незалежно від складності забруднення, максимально якісного і швидкого результату можна досягти тільки за допомогою ультразвукового очищення.
Як видалити нагар і сажу?
Природно, в легко доступних місцях нагар можна видалити вручну. Але як бути з масляними каналами? Адже нагар, що залишився там, рано чи пізно, може призвести до несправностей у роботі двигуна.
Важливо, щоб всі агрегати при збірці були ідеально чистими не тільки зовні, але і всередині (правильно відмиті внутрішності ГБЦ і блоку циліндрів, в т. ч. клапанна кришка, прочищені масляні канали, ретельно очищена система вентиляції картерних газів, клапан ЄДР, охолоджувач відпрацьованих газів. Більшість автосервісів не надають великого значення чистоті, що в перспективі призводить до малоприємних проблем і значних витрат у майбутньому.
Як же уникнути додаткового клопоту?
Ми наполегливо рекомендуємо очищати агрегати і ДВЗ за допомогою ультразвукової мийки, яка позбавить Вас від усіх видів забруднень, як зовні, так і всередині відмиваних деталей. Ультразвукова мийка очистить внутрішні порожнини крізь цільно-металеві стінки і проникне в найтонші і вигнуті канали. Сам же процес очищення займає не більше 15 хв., що вигідно виділяє його на тлі інших традиційних методів чистки.
Очищення елементів двигуна - безумовно, невід'ємний процес в автосервісі, оскільки від цього залежить не тільки нормальна робота ДВЗ, але і всього автомобіля в цілому. Ми гарантуємо бездоганне очищення всіх вузлів паливної системи: інжекторів, поршнів, форсунок, циліндрів, свічок запалювання і свічних втулок і багатьох інших забруднених виробів.

Кілька прикладів того, що ми можемо очищати

І це далеко не весь перелік наших можливостей..

Дивіться також інші сфери застосування:

Зв'яжіться з нами:
© 2022 Вся інформація є авторською і належить компанії ТОВ "УЛЬТРАСОНІК" З питань розміщення матеріалів сайту на своїх ресурсах зв'яжіться з нами kiev.ucs@gmail.com, розміщення зворотного посилання обов'язкове!
Час роботи:
Наші координати:
Робота офісу:
Пн – Пт: 09:00 – 20:00
Суб.: 09:00 – 18:00
Нед.: набираємося сил
Прийом замовлень:
24 години на добу,
7 днів на тиждень
Прокласти маршрут:
Made on
Tilda