Розкоксування поршнів та кілець

Надмірна витрата оливи - одна з найбільш обговорюваних тем автомобільних форумів.

Однією з ймовірних причин "жора" масла, є залягання поршневих кілець. Будь-який ДВЗ має спеціальні маслозйомні кільця на поршнях, що захищають камеру згоряння від надлишків моторної оливи, шляхом підхоплення зайвих залишків масла зі стінок циліндра і перенаправлення його, через дренажі в канавках поршня, в порожнину поршня, після чого масло прямує в піддон двигуна. Через використання неякісного палива, невідповідного масла, їзди на непрогрітому двигуні, відбувається закоксовка маслозйомних кілець (знижується їх рухливість) і масловідвідних каналів. Зайва олива залишається на внутрішній поверхні циліндрів і згорає разом з паливною сумішшю, що призводить до утворення нагару і відкладень на стінках камери згоряння, свічках запалювання і клапанах, що, в свою чергу, призводить до посиленого масложора. Таким чином клапана вигоряють, знижується потужність двигуна, його робота стає нестабільною, і в кінцевому результаті неминучий кап. ремонт!

Тому основне завдання розкоксування - це видалення нагару з поршня, прочищення масловідвідних каналів і відновлення рухливості кілець.

З цими завданнями запросто впорається ультразвукова установка! Ми гарантовано очистимо клапана і поршні, циліндри і камеру згоряння від усіх видів забруднень (від коксу, лаків, смол, кіптяви і нагара)

Чистка поршнів та кілець

Дивіться також інші наші роботи
Більше робіт
Зв'яжіться з нами:
© 2022 Вся інформація є авторською і належить компанії ТОВ "УЛЬТРАСОНІК" З питань розміщення матеріалів сайту на своїх ресурсах зв'яжіться з нами kiev.ucs@gmail.com, розміщення зворотного посилання обов'язкове!
Час роботи:
Наші координати:
Робота офісу:
Пн – Пт: 09:00 – 20:00
Суб.: 09:00 – 18:00
Нед.: набираємося сил
Прийом замовлень:
24 години на добу,
7 днів на тиждень
Прокласти маршрут:
Made on
Tilda