Чистка дисків

Чистка литих дисків перед фарбуванням

Перш ніж розпочати фарбування литих дисків необхідно провести підготовчі роботи, а саме, ретельно очистити поверхню від старого лакофарбового шару. На сьогоднішній день найпоширенішою технологією вважається піскоструминне очищення, рідше використовується шліфування і миття. Всі ці заходи спрямовані на запобігання корозії. На наступному етапі підготовки поверхні деталь знежирюється. Дуже важливо не економити на цих підготовчих роботах, оскільки неякісно або не повною мірою підготовлена поверхня, не може гарантувати довговічності та герметичності полімерного покриття.

Заощадити Ви зможете тільки вдавшись до ультразвукової мийки. Наш розчин, спеціально розроблений для цих цілей, не тільки в лічені хвилини видалить всі забруднення, але і залишить після себе невидиму, антикорозійну плівку. В результаті ви отримаєте чисту, знежирену поверхню, готову до нанесення ЛКМ.
Дивіться також інші наші роботи
Більше робіт
Зв'яжіться з нами:
© 2022 Вся інформація є авторською і належить компанії ТОВ "УЛЬТРАСОНІК" З питань розміщення матеріалів сайту на своїх ресурсах зв'яжіться з нами kiev.ucs@gmail.com, розміщення зворотного посилання обов'язкове!
Час роботи:
Наші координати:
Робота офісу:
Пн – Пт: 09:00 – 20:00
Суб.: 09:00 – 18:00
Нед.: набираємося сил
Прийом замовлень:
24 години на добу,
7 днів на тиждень
Прокласти маршрут:
Made on
Tilda