Чистка впускного колектору

Як правило, очищення впускного колектора в гаражних умовах досить-таки клопітка справа. Проведенню якісного очищення заважають конструктивні особливості цього вузла:
  • По-перше, звичайними щітками або єршиком практично неможливо провести механічне очищення впускного колектора, через складні форми його вигнутих і досить вузьких і продовгуватих каналів.
  • По-друге, через шорсткість внутрішньої поверхні, що притягує на себе бруд, який не так легко змити.
  • По-третє, під дією великої температури від мотора, пари оливи з компресора і картеру двигуна осідають на стінках у вигляді твердих наростів. Такі кам'яні опади практично не змиваються звичайною мийкою.
Тому, для чищення впускного колектора ми рекомендуємо використовувати ультразвукову ванну. При такому методі очищення, конфігурація і складності поверхні абсолютно не важливі, а для каменеподібних наростів на внутрішніх порожнинах колектора в арсеналі нашої компанії є спеціальний розчин, який в парі з ультразвуком, зруйнує будь-які забруднення фізично, не завдаючи шкоди поверхні.

Мийка впускного колектору

Дивіться також інші наші роботи
Більше робіт
Зв'яжіться з нами:
© 2022 Вся інформація є авторською і належить компанії ТОВ "УЛЬТРАСОНІК" З питань розміщення матеріалів сайту на своїх ресурсах зв'яжіться з нами kiev.ucs@gmail.com, розміщення зворотного посилання обов'язкове!
Час роботи:
Наші координати:
Робота офісу:
Пн – Пт: 09:00 – 20:00
Суб.: 09:00 – 18:00
Нед.: набираємося сил
Прийом замовлень:
24 години на добу,
7 днів на тиждень
Прокласти маршрут:
Made on
Tilda