Очищення пластин теплообмінників

Під час своєї роботи теплообмінник через пластини циркулює рідину. Основною проблемою в роботі теплообмінників є речовини, що містяться в рідині і осідають на пластинах, утворюючи накип, бруд і відкладення окислів заліза, таким чином пластини засмічуються, а течія теплоносія і теплопередача погіршується. Все це призводить до помітного зниження потужності теплообмінника і теплових втрат, що виражається падінням тиску і зниженням температури нагріваємого контуру теплообмінника.
Незважаючи на надійність теплообмінників, стабільність їх роботи безпосередньо залежить від своєчасної діагностики та обслуговування обладнання (при середній інтенсивності експлуатації рекомендується проводити обслуговування не менше одного разу на 4 роки). Найчастіше відсутність профілактичних заходів неминуче тягне за собою вихід з ладу обладнання.

На сьогоднішній день існує тільки один спосіб ефективно очистити всі канали і глухі щілини теплообмінника від щільних наростів накипу (вапняного нальоту), бруду і має тверду структуру окаліни. Ми пропонуємо ультразвукову чистку пластин теплообмінника, яка прискорить сам процес очищення, що займає не більше 30 хв часу і дасть найкращий результат, в рази збільшивши термін їх експлуатації. Адже витрати на комплексний ремонт або заміну приладу в рази перевищують безрозбірну промивку в ультразвуковій ванні.

Очищення пластин теплообмінників газових, електричних і твердопаливних котлів

Дивіться також інші наші роботи
Більше робіт
Зв'яжіться з нами:
© 2022 Вся інформація є авторською і належить компанії ТОВ "УЛЬТРАСОНІК" З питань розміщення матеріалів сайту на своїх ресурсах зв'яжіться з нами kiev.ucs@gmail.com, розміщення зворотного посилання обов'язкове!
Час роботи:
Наші координати:
Робота офісу:
Пн – Пт: 09:00 – 20:00
Суб.: 09:00 – 18:00
Нед.: набираємося сил
Прийом замовлень:
24 години на добу,
7 днів на тиждень
Прокласти маршрут:
Made on
Tilda