Очищення автослюсарного, малярного та фарбувального інструменту

Очищення автослюсарного
інструменту

Послуга ультразвукового очищення стане незамінним помічником будь-якої майстерні. У майстерні, як і на конвеєрі, не можна зупиняти роботи ні на секунду, тим більше через бруд. Тому ми наполегливо рекомендуємо не зупиняти робочий процес і не втрачати дорогоцінний час. Ми очистимо будь-які забруднення від оливи, фарби, будь-яких смол - гайкові ключі, викрутки, різні насадки, плоскогубці і кліщі, пилки і столярний інструмент, будівельний і вимірювальний інструмент і будь-який інший робочий інвентар.

Вам достатньо подбати про інструмент, а про його чистоту, подбаємо ми!

Очищення малрного інструменту

Продовжити термін експлуатації інструменту, забезпечивши його довгостроковість і точність може тільки належний догляд за ним.
Якщо говорити про малярний інструмент, найшвидшим і найрезультативнішим методом видалення забруднень і лакофарбових залишків на розпилювачах (пульверизаторах), аерографах, краскопультах, на будь-якому іншому інструменті, що використовується в малярних роботах, є очищення інструменту в ультразвуковій ванні.
Які ж переваги ультразвукового методу очищення:
  1. Очищення відбувається по всій поверхні інструменту незалежно від вигинів і можливих заглиблень, як із зовнішнього, так і з внутрішнього боку.
  2. Час очищення займає не більше 10 хвилин. А якщо додати промивку проточною водою і просушку теплим повітрям, то вже через півгодини Ви отримаєте ідеально чистий інструмент готовий до подальшого застосування.
  3. Режим делікатної мийки. Ультразвукова кавітація не залишає пошкоджень на очищуваних поверхнях, у вигляді подряпин, розводів і плям. По закінченню процедури відмивання поверхня інструменту ідеально знежирена!
За допомогою ультразвуку ви за лічені хвилини з легкістю позбудетеся всіх видів фарб і лаків навіть у найбільш важкодоступних місцях.
Дивіться також інші наші роботи
Більше робіт
Зв'яжіться з нами:
© 2022 Вся інформація є авторською і належить компанії ТОВ "УЛЬТРАСОНІК" З питань розміщення матеріалів сайту на своїх ресурсах зв'яжіться з нами kiev.ucs@gmail.com, розміщення зворотного посилання обов'язкове!
Час роботи:
Наші координати:
Робота офісу:
Пн – Пт: 09:00 – 20:00
Суб.: 09:00 – 18:00
Нед.: набираємося сил
Прийом замовлень:
24 години на добу,
7 днів на тиждень
Прокласти маршрут:
Made on
Tilda